• Rodzina Kolpinga w Chojnicach
  Rodzina Kolpinga w Chojnicach
 • Chojnice
  Chojnice
 • Kolędowanie
  Kolędowanie

  Wspólne śpiewanie kolęd w podziemiach kościoła gimnazjalnego.

 • Apel do sympatyków
  Apel do sympatyków

  Jeżeli bliskie są ci wartości wyrażone w celu naszego Stowarzyszenia i nie potrafisz przejść obojętnie obok problemów społecznych, które domagają się rozwiązania, zapraszamy do naszej wspólnoty Rodziny Kolpinga.

 • Otwarcie świetlicy
  Otwarcie świetlicy

  Poświęcenie i otwarcie świetlicy

Witamy

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Chojnicach powstało 1 grudnia 2013 roku.

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

I rocznica powstania stowarzyszenia

I rocznica powstania stowarzyszenia

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

III Bal Przebierańców

III Bal Przebierańców

Karnałowe balowanie.
 

Zajęcia świetlicowe

Zajęcia świetlicowe

Gitarowo angielskie początki
 

Otwarcie i poświęcenie świetlicy

Otwarcie i poświęcenie świetlicy

Dnia 2 marca 2014 roku Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Chojnicach otworzyło i poświęciło świetlicę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
 

II Bal Przebierańców

II Bal Przebierańców

W dniu 09.02.2014 odbył się po raz drugi Bal Przebierańców Dla Dzieci do lat 6-ciu. Bal organizowały Siostry Franciszkanki wraz ze Stwarzyszeniem Rodzina Kolpinga. Swoją obecnością zaszczycił ks. Proboszcz Jacek Dawidowski, który powitał zebrane dzieci i ich rodziców. 

Spotkanie kolędowe

Spotkanie kolędowe

Chojnicka rodzina spiewała kolędy 12 stycznia 2014 roku w podziemiach kościoła Gimnazjalnego w Chojnicach. Wspólne śpiewanie zaszczycili swoją obecnością ks. proboszcz Bazyliki Mniejszej w Chojnicach Jacek Dawidowski oraz prezes Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Chojnicach ks. Krzysztof Szykowny.

Poprzednia 1 2 Następna